Kurumsal | Özlem Ersöz

hakkımızda

gülüşünüze değer katmayı
önemsiyoruz

Diş hekimliğinde çağdaş tedavi anlayışını benimsemiş bir kurum olarak Minepol, diş estetiği, diş bakımı ve tedavileri konusunda hastalarına hizmet sunmaktadır. Dt. Özlem Ersöz yönetiminde gerçekleştirilen diş hekimi uygulamaları, özel klinik ortamında, hijyenik şartlar esas alınarak yürütülmektedir. Tedavi sürecinde hizmet anlayışının sürekliliğini ilke edinen Minepol, insan faktörünü daima ön planda tutmaktadır.

Yaşam tarzımızda gerçekleşen dönüşümle birlikte, gündelik hayatlarımızda yer edinen estetik algısı, kişinin fiziksel görünümüne bakış açısını da değiştirmiştir. Özellikle duygu aktarımını yoğun şekilde sağlayan yüz hatları, estetik görünümün önem kazandığı odak noktası haline gelmiştir. Bu nedenle; genel vücut ve yüz estetiğinin ayrılmaz bir parçası olan ağız ve diş estetiği de son yıllarda daha geniş talep görmektedir.

Minepol olarak önceliğimiz, estetik diş hekimliğinde yükselen trendleri takip ederek hastalarımızın istek ve beklentilerine uygun çözümler sunmaktır. Modern teknoloji ile donatılmış kliniğimizde, sağlığınızı doğallıkla buluşturmayı, gülüşünüze değer katmayı önemsiyoruz.

diş hekimi
özlem ersöz kimdir?

Dt. Özlem Ersöz, Eskişehir Atatürk Lisesi’nde eğitimini tamamlamış, Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2002 yılında birincilik ile mezun olmuştur. Çalıştığı Kurumlar; 2002 - 2004 Özel Derman Polikliniği, 2004 - 2009 Özel Eskişehir ONVAK Hastanesi’dir. 2009’da özel klinik hizmetine başlamıştır.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Oral İmplantoloji Derneği (TOID) ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi (EDHA) derneğine üyedir.

İlgi alanları; Estetik ve Reotoratif Diş Hekimliği, Bilgisayar Destekli Estetik Diş Hekimliği; Porselen Laminalar, Gülüş Tasarımı, Diş Beyazlatma, Diş Aşınmaları, Diş Tedavileri, Anterior ve Posterior Kompozitler, Inley - Onley Dolgular ve Koruyucu Hekimlik.

Özlem Ersöz
ekibimize katılın

Yenilikçi yaklaşıma sahip, mesleğine saygılı ve meslek etik değerlerine uygun stajyer, asistan veya diş hekimi iseniz bizimle çalışmak için aşağıdaki insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz.

blog

Hollywood Gülüşü / Hollywood Smile Nedir?

Mükemmel bir gülüşe sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Hollywood smile, sağlıklı dişler ve simetrik dudaklara karşılık görülüyor.

devamını oku
Ağız Kokusu Nasıl Giderilir ?

Ağız hijyeninin doğru şekilde sağlanmadığı durumlarda, ağız kokusu ile karşı karşıya kalınabilir.

devamını oku
Doğru Diş Fırçalama Nasıl Yapılır ?

Diş sağlığını korumanın en etkili yolu, dişlerin doğru şekilde fırçalanmasıdır.

devamını oku
İmplant Tedavisi Nedir?

Hastaların farklı nedenlerden ötürü kaybettiği dişlerin yerine yeni dişlerin oluşturulması, diş implantıdır.

devamını oku

iletişim

Soru, görüş ve öneri istekleriniz için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

adres

İsmet İnönü 1.Cad. No:102D TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

haritada göster
iletişim formu